Onderwijs (Basis-) in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (240)
Brussel (288)
Henegouwen (209)
Limburg (96)
Luik (173)
Luxemburg (112)
Namen (87)
Oost-Vlaanderen (222)
Vlaams-Brabant (167)
Waals-Brabant (113)
West-Vlaanderen (141)


 

Onderwijs (Basis-) in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Apprenti-Sage ASBL
Groenstraat 52
1210 Sint-Joost-ten-Node

M: 0473 - 481225

E: apprenti_sage_asbl@yahoo.fr

Athénée Royal d'Ixelles
Kruisstraat 40
1050 Elsene

T: 02 - 6269626
F: 02 - 6269606

E: secretariat_armj@yahoo.fr

Athénée Royal de Bruxelles II
Maria Christinastraat 37
1020 Laken

T: 02 - 4251400
F: 02 - 4204123

E: contact@arbxl2.be

Athénée Royal de Ganshoren
Auguste De Cockstraat 1
1083 Ganshoren

T: 02 - 4268300
F: 02 - 4202886

E: l.benaissa@telenet.be

Athénée Royal de Koekelberg
Sint-Agatha-Berchemselaan 51
1081 Koekelberg

T: 02 - 4110681

E: cdemunck.2022@ens.irisnet.be

Athénée Royal de la Rive Gauche
Maria Christinastraat 83
1020 Laken

T: 02 - 4279767
F: 02 - 4270577

E: armt@skynet.be

Athénée Royal Gatti de Gamond
Kanonstraat 9
1000 Brussel

T: 02 - 2177900
F: 02 - 2140198

E: ar.gatti.bxl@sec.cfwb.be

Athenée Royal Serge Creuz
Sippelberglaan 2
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4143575
F: 02 - 4144623

E: info@sergecreuz.be

Basisschool Magnolia
Drogenbossteenweg 156
1180 Ukkel

T: 02 - 3769270

E: bsgo.ukkel2@rago.be

British Junior Academy of Brussels
Sint-Michielslaan 83
1040 Etterbeek

T: 02 - 7325376
F: 02 - 7420155

E: info@bjab.org

BSGO 't Beekje
Edmond Mesenslaan 2
1040 Etterbeek

T: 02 - 7321704

E: bs.etterbeek@rago.be

Collège Roi Baudouin ASBL
Félix Marchallaan 62
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7349516
F: 02 - 7321325

E: secretariat.2087@ens.irisnet.be

De Bloeiende Kerselaar
Louis Vander Swaelmenlaan 25
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6603941
F: 02 - 6721625

E: bs.watermaal-bosvoorde@rago.be

De Wereldschool DWS VZW
Cellebroersstraat 16
1000 Brussel

T: 02 - 5026356
F: 02 - 5026614

E: info@dewereldschool.be

Ecole Beth AVIV ASBL
Molièrelaan 123
1190 Vorst

T: 02 - 3473719

E: info@beth-aviv.org

Ecole du Divin Sauveur ASBL
Roodebeeklaan 253
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7361813
F: 02 - 7361813

E: dir.divinsauveur.schaerbeek@prim.cfwb.be

Ecole Fondamentale de Haren
Parochiestraat 34
1130 Haren

T: 02 - 2472130
F: 02 - 2472138

E: ecole.haren@brunette.brucity.be

Ecole Les Tournesols ASBL
Maurice Herbettelaan 24
1070 Anderlecht

T: 02 - 3764574
F: 02 - 5237511

E: eric@lestournesols.com

Ecole Libre Saint Roch ASBL
Helihavenlaan 46
1000 Brussel

T: 02 - 2034582
F: 02 - 2304582

E: carde_saint_roch@hotmail.com

Ecole Nicolas Smelten ASBL
Kindvriendelijk Huisstraat 2
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4820670

E: info@nicolassmelten.be

Ecole Nos Pilifs
Pagodenlaan 212
1020 Laken

T: 02 - 2680371
F: 02 - 2687815

E: nospilifs@skynet.be

Ecole Sainte-Trinité
Neststraat 8
1050 Elsene

T: 02 - 6486280
F: 02 - 6495198

E: isjb.st.trinite@skynet.be

Elf A
Hallestraat 34
1190 Vorst

T: 02 - 3769215
F: 02 - 3769215

E: roger.beirens@belgacom.net

Gesubsidieerde Vrije Basisschool
Vandenbusschestraat 36
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2417387
F: 02 - 2164937

E: boodschap.schaarbeek@scarlet.be

Gesubsidieerde Vrije Basisschool St-Guido
Dokter Jacobsstraat 67
1070 Anderlecht

T: 02 - 5235138
F: 02 - 5275146

E: sint.guido@scarlet.be

Gesubsidieerde Vrije Basisschool St-Pieters
Dokter Jacobsstraat 49
1070 Anderlecht

T: 02 - 5219044
F: 02 - 5275146

E: sint.pieter@scarlet.be

Heilig Hartschool
Heilig-Hartlaan 2
1090 Jette

T: 02 - 4796242
F: 02 - 4796242

E: philip.gielen@vgc.be

Heilig-Hartcollege Basisschool VZW
Landsroemlaan 126
1083 Ganshoren

T: 02 - 4268645
F: 02 - 4261169

E: basisschool.hhc@skynet.be

Inst St-Boniface-Parnasse ASBL
Viaductstraat 82
1050 Elsene

T: 02 - 5115349
F: 02 - 5112671

E: secretariat@saint-boni.be

Institut Alexandre Herlin
Dilbeekstraat 1
1082 Sint-Agatha-Berchem

T: 02 - 4655960
F: 02 - 4650687

E: alexandre_herlin@belgacom.net

Institut Christ-Roi
Wannekouterlaan 113
1020 Laken

T: 02 - 2620021
F: 02 - 2622469

E: christ.roi@swing.be

Institut de la Providence Section Fondamentale
Weggevoerdenstraat 40
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7710682
F: 02 - 7625464

E: providencewoluwe@scarlet.be

Institut Des Filles De Marie ASBL
Théodore Verhaegenstraat 8
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5377851
F: 02 - 5433412

E: secretariat.ifm@skynet.be

Institut Marie Immaculee - Montjoie
Resedastraat 51
1070 Anderlecht

T: 02 - 5216325
F: 02 - 5216373

E: accueilimmi@yahoo.fr

Institut Montjoie ASBL
Montjoielaan 97
1180 Ukkel

T: 02 - 3441662
F: 02 - 3460839

E: eco454@cfwb.be

Institut Regina Pacis
Magnolialaan 4
1020 Laken

T: 02 - 4798266
F: 02 - 4798266

E: reginapacis.3275@ens.irisnet.be

Institut Saint Vincent
Puccinistraat 30
1070 Anderlecht

T: 02 - 5220811
F: 02 - 5235787

E: dir.stvincent.anderlecht@prim.cfwb.be

Institut Sainte-Famille d'Helmet
Chaumontelstraat 3
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2424211
F: 02 - 2470161

E: info@sainte-famille.be

Institut St Julien Parnasse
Sint-Juliaanskerklaan 18
1160 Oudergem

T: 02 - 6738634
F: 02 - 6751556

E: info@sjpa.be

Instituut van de Ursulinen
Herkoliersstraat 65
1081 Koekelberg

T: 02 - 4118640

E: carinetimmermans@scarlet.be

L'Etincelle (I) ASBL
Veeartsenstraat 15-17
1070 Anderlecht

T: 02 - 5207091

E: ecole-etincelle@skynet.be

Les Bruyères (No 6)
Jef Devosstraat 55
1190 Vorst

T: 02 - 3446121
F: 02 - 3468824

E: ec000235@adm.cfwb.be

Lutgardis - Etterbeek VZW
Generaal Fivéstraat 38
1040 Etterbeek

T: 02 - 6492258
F: 02 - 6497084

E: lut.etterbeek@skynet.be

Lutgardisschool
Emile de Bécolaan 57
1050 Elsene

T: 02 - 6487430
F: 02 - 6442840

E: lutg.basisschool@scarlet.be

Lycee Molière Bruxelles
Molièrelaan 175
1190 Vorst

T: 02 - 3473223
F: 02 - 3442868

E: p.dechamps@lycee-moliere.org

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?