Onderwijs (Basis-) in de regio Brussel
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (240)
Brussel (288)
Henegouwen (209)
Limburg (96)
Luik (173)
Luxemburg (112)
Namen (87)
Oost-Vlaanderen (222)
Vlaams-Brabant (167)
Waals-Brabant (113)
West-Vlaanderen (141)


 

Onderwijs (Basis-) in de regio Brussel



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Mater Dei-Instituut
Luchtvaartlaan 70
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7710869
F: 02 - 7710869

E: info@materdei-spw.be

Montessori House Brussels SPRL
Tervurenlaan 195
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7336355

E: info@montessoribrussels.org

Notre Dame des Champs
Robert-Jonesstraat 24
1180 Ukkel

T: 02 - 3747900

E: ndc.fondamental@skynet.be

Sint Goedele Brussel-Sint-Lutgardis
Jean De Greefstraat 3
1083 Ganshoren

T: 02 - 4271269
F: 02 - 4288975

E: basisschool.sint.lutgardis@skynet.be

Sint-Lutgardis Basisschool
Jean De Greefstraat 3
1083 Ganshoren

T: 02 - 4271269
F: 02 - 4288975

E: basisschool.sint.lutgardis@skynet.be

St-Jan Berchmanscollege Basisschool
Nieuwland 75
1000 Brussel

T: 02 - 5123281

E: sjb@vgc.be

St-Jozefschool
Jean en Pierre Carsoellaan 4a
1180 Ukkel

T: 02 - 3748228
F: 02 - 3742838

E: sint-jozefschool.ukkel@skynet.be

St-Jozefsschool
Jagersveld 5
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6738868
F: 02 - 6738868

E: jagersveld@skynet.be

Steinerschool Brussel VZW
Sint-Janskruidlaan 14
1070 Anderlecht

T: 02 - 5210492

E: steinerschool.brussel@skynet.be

Tutti Frutti
Overwinningsstraat 204
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5383743
M: 0485 - 562550
F: 02 - 5383743

E: tuttifrutti@skynet.be

't Regenboogje
Generaal Capiaumontstraat 73
1040 Etterbeek

T: 02 - 6462297

Al Ghazali (Ecole) ASBL
Oudergemselaan 158
1040 Etterbeek

T: 02 - 7323214

Angelusinstituut
Roodebeeksteenweg 586
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7702840
F: 02 - 7713850

Athénée Crommelynck Woluwé St-Pierre
Orbanlaan 73
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7703250

Athénée Ganenou
Melkriekstraat 3
1180 Ukkel

T: 02 - 3761176

Athénée Royal d'Uccle 1
Paul Stroobantlaan 72
1180 Ukkel

T: 02 - 3749552
F: 02 - 3745620

Athénée Royal De Woluwe-Saint-Lambert
Bemelstraat 122
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7711515
F: 02 - 7768290

Athenée Royal Serge Creuz
Voorspoedstraat 14
1080 Sint-Jans-Molenbeek

T: 02 - 4143575
F: 02 - 4144623

Athénée Royal Victor Horta
Brusselse Steenweg 150
1190 Vorst

T: 02 - 3459510

Athénée Royal Victor Horta
Lyceumstraat 8
1060 Sint-Gillis

T: 02 - 5382674

B.S.G.O. De Buurt
Groenstraat 136
1030 Schaarbeek

T: 02 - 2171858
F: 02 - 2231189

Basisschool van het K A Koekelberg- Unescoschool
Kasteellaan 65
1081 Koekelberg

T: 02 - 4681616

Blankedelle-Colin (Centre Scolaire de)
Jean Van Horenbeecklaan 33
1160 Oudergem

T: 02 - 6723280

Catteau-Aurore (Ecole Primaire)
Dageraadstraat 23-29
1000 Brussel

T: 02 - 6261400
F: 02 - 6261408

Centre d'Enseignement et de Traitements Différenciés
Albert Dumontlaan 40
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7610628

Centre Ped Jules Anspach
Gierstraat 68
1000 Brussel

T: 02 - 5121208

Centre Pédagogique du Parc Astrid
Madridlaan 100
1020 Laken

T: 02 - 4785537

Centre Scolaire du Pré des Agneaux
Édouard Pinoyplein 20
1160 Oudergem

T: 02 - 6737529

Centre Scolaire du Sacré-Coeur de Lindthout
Tweelindenlaan 2
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7360094

Centre Scolaire du Souverain Cirquétude
Waversesteenweg 1649
1160 Oudergem

T: 02 - 6729674

Centre scolaire les Marronniers
Waversesteenweg 1179
1160 Oudergem

T: 02 - 6485421

Centre Scolaire St-Michel
Sint-Michielslaan 24
1040 Etterbeek

T: 02 - 7393406

Centre Sports-Etudes (Ecole Communale)
Léopold Wienerplein 2
1170 Watermaal-Bosvoorde

T: 02 - 6728260

Champ des Tournesols
Van Bortonnestraat 12
1090 Jette

T: 02 - 4264917

Chazal (Ecole Primaire)
Chazallaan 181
1030 Schaarbeek

T: 02 - 7057640

Claire Joie
Beckersstraat 129
1040 Etterbeek

T: 02 - 6472581

Clarte
Firmin Lecharlierlaan 80
1090 Jette

T: 02 - 4253012

Collège du Sacré-Coeur de Ganshoren
Louis Delhovestraat 65
1083 Ganshoren

T: 02 - 4258722
F: 02 - 4282597

Collège Jean XXIII
Woluwelaan 22
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7710178
F: 02 - 7717243

Collège Jean XXIII (Ecole Fondamentale)
Edmond Parmentierlaan 21
1150 Sint-Pieters-Woluwe

T: 02 - 7713738

Collège St-Hubert
Joseph Chaudronlaan 115
1160 Oudergem

T: 02 - 6739246

Collège St-Pierre
Hougoumontlaan 5
1180 Ukkel

T: 02 - 3756028
F: 02 - 3743478

Colombe de la Paix
Generaal Tombeurstraat 78-80
1040 Etterbeek

T: 02 - 7337599

Com. Scol. Ec. Chapelle-aux-Champs ASBL
Martinus V-tuin 85
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

T: 02 - 7706424
F: 02 - 7621625

Communauté Educative Ste-Geneviève
Eudore Pirmezlaan 45
1040 Etterbeek

T: 02 - 6483957

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?