Onderwijs (Basis-) in de regio Oost-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (240)
Brussel (288)
Henegouwen (209)
Limburg (96)
Luik (173)
Luxemburg (112)
Namen (87)
Oost-Vlaanderen (222)
Vlaams-Brabant (167)
Waals-Brabant (113)
West-Vlaanderen (141)


 

Onderwijs (Basis-) in de regio Oost-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Atheneum Herzele
Stationsstraat 8
9550 Herzele

T: 053 - 622371
F: 053 - 621697

E: kta.herzele@rago.be

B.O. School Ter Leie
Bachtekerkstraat 7
9800 Bachte-Maria-Leerne

T: 09 - 3865580
F: 09 - 3802401

E: terleie@scarlet.be

B.S.G.O. De Watertoren
Watertorenstraat Z-N
9100 Sint-Niklaas

T: 03 - 7807915

E: bs.sint-niklaas.zuid@rago.be

Basisschool
Azalealaan 101
9140 Temse

T: 03 - 7710884
F: 03 - 7716679

E: info@vierklaver.be

Basisschool De Tovertuin
Vijfstraten 130
9100 Sint-Niklaas

T: 03 - 7763144
F: 03 - 7663868

E: bs.detovertuin@rago.be

Basisschool Sint-Jozef Impe
Impedorp 57a
9340 Impe

T: 053 - 801826
F: 053 - 628344

E: stj.directie@telenet.be

Basisschool v/h Gemeenschapsonderwijs De Vlaschaard
Alois De Beulelaan 17
9240 Zele

T: 052 - 445478
F: 052 - 451883

E: bs.zele@rago.be

Bollekensschool
Neermeerskaai 2
9000 Gent

T: 09 - 2220110
F: 09 - 2229771

E: bollekensschool@gent.be

CVO H.Maagdcollege
Kerkstraat 60
9200 Dendermonde

T: 052 - 258880

E: cvodendermonde@hotmail.com

De Acacia
Acaciastraat 11
9000 Gent

T: 09 - 2261706

E: acacia@gent.be

De Brug
Trekweg 1
9030 Mariakerke

T: 09 - 2261396
F: 09 - 2364841

E: debrug@gent.be

De Dialoog
Frans van Ryhovelaan 191
9000 Gent

T: 09 - 2261457
F: 09 - 2279573

E: dialoog@gent.be

De Klimop
Sint-Niklaasstraat 136
9170 Sint-Gillis-Waas

T: 03 - 7705108

E: de.klimop@skynet.be

De Letterdoos
Gentstraat 212
9041 Oostakker

T: 09 - 2551761
F: 09 - 2518553

E: letterdoos@gent.be

De Muze
Begijnhofdries 42
9000 Gent

T: 09 - 2251455
F: 09 - 2333134

E: demuze@gent.be

De Panda
August Vermeylenstraat 2
9000 Gent

T: 09 - 2216103
F: 09 - 2217634

E: depanda@gent.be

De Piramide
Balsamierenstraat 18
9000 Gent

T: 09 - 2267183
F: 09 - 2364153

E: piramide@gent.be

De Puzzel
Jozef II-Straat 28
9000 Gent

T: 09 - 2251242
F: 09 - 2251534

E: deloods@gent.be

De Regenboog
Sint-Sebastiaanstraat 8
9032 Wondelgem

T: 09 - 2538419
F: 09 - 2532243

E: regenboog@gent.be

De Sassepoort (type 3)
Bevelandstraat 22-24
9000 Gent

T: 09 - 2333658
F: 09 - 2340015

E: sassepoort@gent.be

De Speelplaneet
Meersstraat 10
9308 Gijzegem

T: 053 - 416270
F: 053 - 416270

E: speelplaneet@telenet.be

De Sportschool
Jules de Saint-Genoisstraat 93
9050 Gentbrugge

T: 09 - 2307936
F: 09 - 2324156

E: sportschool@gent.be

De Sterrebloem VZW
Lange Akkerstraat 17
9800 Meigem

T: 09 - 3861410

E: info@desterrebloem.be

De Triangel
Kartuizerlaan 70
9000 Gent

T: 09 - 2252902
F: 09 - 2231260

E: detriangel@gent.be

De Wegwijzer
Leegstraat 20a
9960 Assenede

T: 09 - 3446082

E: bs.assenede@rago.be

De Zonnepoort (type 2)
Sint-Lievenspoortstraat 2-8
9000 Gent

T: 09 - 2257726
F: 09 - 2230127

E: zonnepoort@gent.be

Désiré van Monckhoven
Désiré Van Monckhovenstraat 34
9000 Gent

T: 09 - 2222945
F: 09 - 2210974

E: dvanmonckhoven@gent.be

François Laurentinstituut
Onderstraat 19
9000 Gent

T: 09 - 2252658
F: 09 - 2340014

E: frlaurent@gent.be

Freinetschool De Boomgaard
Bommelstraat 24
9000 Gent

T: 09 - 2208858
F: 09 - 2208358

E: deboomgaard@gent.be

Freinetschool De Harp
Bagattenstraat 155
9000 Gent

T: 09 - 2259859
F: 09 - 2333060

E: deharp@gent.be

Freinetschool De Loods
Patrijsstraat 12
9000 Gent

T: 09 - 2510661
F: 09 - 2591336

E: deloods@gent.be

Freinetschool De Spiegel
Zwijnaardsesteenweg 250
9000 Gent

T: 09 - 2438020
F: 09 - 2213697

E: despiegel@gent.be

Freinetschool De Sterre-spits
Maaltebruggestraat 185
9000 Gent

T: 09 - 2258603
F: 09 - 2255130

E: sterrespits@gent.be

Freinetschool De Vlieger
Dendermondsesteenweg 53
9000 Gent

T: 09 - 2282977
F: 09 - 2381897

E: devlieger@gent.be

Freinetschool Het Trappenhuis
Lucas Munichstraat 29
9000 Gent

T: 09 - 2240504
F: 09 - 2690705

E: trappenhuis@gent.be

Gemeent. Sportbasisschool
Zandakkerlaan 14
9070 Heusden

T: 09 - 2306356
F: 09 - 2320348

E: secretariaat@sportbasisschool.be

Gemeentelijke Basisschool Erpe-Mere
Kouterstraat 2
9420 Erondegem

T: 053 - 802775
F: 053 - 632429

E: gemeenteschool.burst@scarlet.be

Gemeentelijke Basisschool Nazareth
Drapstraat 78
9810 Nazareth

T: 09 - 3854828
F: 09 - 3830763

E: gbsnazareth@skynet.be

Gesubsidieerde Vrije Basisschool De Linde
Tolstraat 1
9320 Nieuwerkerken

T: 053 - 838252
F: 053 - 413744

E: delinde@telenet.be

Groene Polder
Seringenstraat 22
9400 Ninove

T: 054 - 336166
F: 054 - 300515

E: seringen@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?